Omega
 Česky -English

O nás / Historie

Firma Omega Hořovice byla založena v roce 1994. Tehdy zde bylo zaměstnáno zhruba 9 lidí. Již od svých začátků dávala Omega Hořovice důraz na vysokou kvalitu produktů a naprostou spokojenost svých zákazníků.

Rok 2001 byl pro Omegu Hořovice významným mezníkem, protože se novým majitelem stala německá společnost Rössler Papier GmbH &Co. KG. Tato společnost patří mezi nejvýznamnější výrobce papírenské konfekce v Evropě a patřila mezi naše obchodní partnery již od samého počátku.

V tomto období došlo k celkovému rozšíření výroby a rekonstrukci budov i zařízení. Omega Hořovice tak dále úspěšně rostla a pracovalo zde již kolem 35 zaměstnanců.

 

 

Spokojení zákazníci se k nám vždy rádi vraceli a zároveň přibývali také noví klienti, proto současné kapacity pomalu přestávaly dostačovat. V roce 2004 došlo k dalšímu rozšíření a byla postavena nová výrobní hala.

Zároveň nás velmi těší, že většina našich zaměstnanců s námi spolupracuje na dlouhodobé úrovni, mnozí z nich jsou s námi dokonce od samotného počátku firmy. I díky nim se tak naše firma stala středně velkou a stabilní společností se zhruba 100 zaměstnanci a mnohaletou tradicí.

 

Nejvýznamnější milníky v historii firmy Omega Hořovice

© Omega Hořovice spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Web zpracován v redakčním systému Spacer.

Evropská unie